Филтри -

Градежни машини KRAZ

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KRAZ: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.280 € PLN 185.000 PLN
Автодигалка
Година 2008 Километража 18206 км Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран KTA Модел KS - 4574 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 20 м Капацитет на крајот на стрелата 20 т
Година 04/1994 Километража 65000 км Сила 240 кс
Литванија, Alytus
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка KRAZ 65053
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Полска, Łapy
нови камион-мешалка KRAZ 7133P4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови прскалка за битуменска емулзија KRAZ 65053 КДМ-333
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка KRAZ 6233P6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон KRAZ 65053 JXZ 37-4.16НР
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
друга градежна машина KRAZ 64372 тип 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Носивост 26200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка KRAZ 65053 (КТА-28)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка KRAZ 6233P4-ТИП1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови телескопски багер KRAZ 6322 EW-25-M1 Экскаватор-планировщик
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка KRAZ 65053 (КТА-25) и КрАЗ-63221 (КТА-25)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови телескопски багер KRAZ 65053 UDS-114R Автоэкскаватор-планировщик
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
друга градежна машина KRAZ 65055 КДМ 1502 Котел для литого асфальта
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се