Филтри -

Градежни машини IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини IVECO од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
IVECO
11 ч.
59.800 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 12/2007 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 100 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел PUMI 24
Година 2000 Километража 230000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 172000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 13 м Носивост 120 кг
Година 2017-07 Километража 23335 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2008 Километража 285803 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2008 Километража 261103 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража 324641 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 01/2022 Километража Сила
Шпанија, Cdad. Real
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 26000 кг
Година 07/1999 Километража 206780 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
камион-мешалка Baryval  на шасија IVECO EUROTRAKKER MP340E35H камион-мешалка Baryval  на шасија IVECO EUROTRAKKER MP340E35H
2
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 32000 кг
Година 07/2001 Километража 689000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K42P Висина на подигање 14.6 м Носивост 2002600 кг
Година 2017-04 Километража 54216 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VDT180 Висина на подигање 17.6 м Носивост 200 кг
Година 2017-06 Километража 22675 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 165 Висина на подигање 16.5 м Дофат на стрела 16.5 м Носивост 250 кг
Година 08/2021 Километража 3200 км Сила
Шпанија, Cuarte de Huerva
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU160
Година 2018 Километража 13130 км Сила
Шпанија, Cuarte de Huerva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Málaga
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 172TPL16 Висина на подигање 16.3 м Носивост 3500 кг
Година 2014-12 Километража 62275 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 443213 км Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел LT130TB Висина на подигање 13 м Носивост 120 кг
Година 2017-06 Километража 14343 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Linares
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 1812 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12 м
Година 2021 Километража 6600 км Сила
Шпанија, CASSÀ DE LA SELVA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2003-10 Километража 100000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 222CBA Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 265 кг
Година 2014-03 Километража 193197 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел EN 170 TPC Висина на подигање 15.9 м Носивост 265 кг
Година 2014-01 Километража 152399 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се