Филтри -

Градежни машини IVECO

Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

314 огласа: Градежни машини IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.520 € PLN 106.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 87240 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2002 Километража 208562 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.710 € GBP 56.950 GBP
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VX240 Висина на подигање 24.384 м Дофат на стрела 10.9728 м
Година 09/2020 Километража 64570 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17000 кг
Година 11/2006 Километража 376000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 20D SPEED Дофат на стрела 9 м Носивост 225 кг
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Alacant
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 10/2005 Километража 316388 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
94.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 121301 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
28.880 € PLN 125.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX200DS Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 46000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 13900 кг
Година 09/2000 Километража 550000 км Сила
Полска, Inowrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 327054 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
28.450 € PLN 124.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX170 Дофат на стрела 8 м
Година 2014 Километража 90800 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX170 - 17m Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 08/2013 Километража 74320 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 10/2012 Километража 102801 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 346224 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 581303 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
26.820 € PLN 116.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 98097 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 17 m Multitel MX170 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 17 m Multitel MX170 bucket truck boom lift
2
Контактирајте го продавачот
27.510 € PLN 119.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 86900 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200DS boom lifts bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200DS boom lifts bucket truck
2
Контактирајте го продавачот
34.390 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX200DS Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 63000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS boom lift bucket truck
2
Контактирајте го продавачот
34.390 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 60000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 11/2007 Километража 590041 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
22.710 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел MX 170 Дофат на стрела 8 м
Година 2010 Километража 92600 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
25.210 € PLN 109.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 ALU/DS Дофат на стрела 10.2 м
Година 2013 Километража 101000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се