Филтри -

Градежни машини IVECO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини IVECO од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.710 € GBP 56.950 GBP
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VX240 Висина на подигање 24.384 м Дофат на стрела 10.9728 м
Година 09/2020 Километража 64570 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
Контактирајте го продавачот
13.270 € GBP 11.500 GBP
Вакуум багер
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 743827 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.976 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200 EX Висина на подигање 19.9 м Носивост 225 кг
Година 2018 Километража 85000 км Сила
Обединето Кралство, Manchester, Greater Manchester
возило со дигалка со корпа IVECO возило со дигалка со корпа IVECO
2
Контактирајте го продавачот
27.110 € GBP 23.500 GBP
Возило со дигалка со корпа
Модел Ascendant ASCVM12 Висина на подигање 12.5 м Носивост 370 кг
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство
возило со дигалка со корпа IVECO возило со дигалка со корпа IVECO
2
Контактирајте го продавачот
29.420 € GBP 25.500 GBP
Возило со дигалка со корпа
Модел Ascendant ASCVM12 Висина на подигање 12.5 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел Eurotel 38LF Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 198799 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
63.460 € GBP 55.000 GBP
Вакуум багер
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200EX Висина на подигање 17.89 м Носивост 225 кг
Година 2022 Километража 500 км Сила
Обединето Кралство, Manchester
Контактирајте го продавачот
24.920 € GBP 21.600 GBP
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 11.5824 м
Година 2016 Километража 323425 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се