Филтри -

Градежни машини IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини IVECO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-мешалка IVECO 260 / -25 AHB камион-мешалка IVECO 260 / -25 AHB
2
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1993-12 Километража 456941 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел EN 170 TPC Носивост 265 кг
Година 2014 Километража 152399 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 1
Година 1993 Километража 161912 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел LT130TB Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 120 кг
Година 2015-04 Километража 86450 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8.2 м Носивост 1740 кг
Година 01/2013 Километража 193000 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 1740 кг
Година 01/2013 Километража 193000 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел LT130TB
Година 2017-07 Километража 23335 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 3500 кг
Година 2014-11 Километража 54973 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел Spreader 12 cbm
Година 01/2019 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 580 кг
Година 2008 Километража 55698 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K42P Носивост 2628 кг
Година 2017-04 Километража 84383 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K42P Носивост 2600 кг
Година 2017-04 Километража 54216 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Носивост 200 кг
Година 1998 Километража 77000 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 05/1992 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел K26 Висина на подигање 5.6 м Носивост 606 кг
Година 2018-09 Километража 32673 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 98813 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022-01 Километража 1006 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Машина за дупчење со кран
Година 1994 Километража Сила
Германија, Brücken
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 120 кг
Година 2017-06 Километража 14343 км Сила
Германија, Hilden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се