Филтри -

Градежни машини ITECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ITECO од Шпанија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 969 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 806 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 838 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 817 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 1072 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Година 2007 Километража 895 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 732 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 805 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 1051 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 885 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 959 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 674 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 714 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 44 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 822 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се