Филтри -

Градежни машини ISUZU од Кина

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Градежни машини ISUZU од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 46z
Година 2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M42
Година 02/2008 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-мешалка ISUZU CXZ81K камион-мешалка ISUZU CXZ81K камион-мешалка ISUZU CXZ81K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 33 м
Година Километража Сила
Кина
камион-мешалка ISUZU CXZ81K камион-мешалка ISUZU CXZ81K камион-мешалка ISUZU CXZ81K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 03/2012 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.280 €
Камион-мешалка
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 04/2010 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел 36M
Година 02/2010 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.500 €
Пумпа за бетон
Година 10/2017 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.500 €
Пумпа за бетон
Година 01/2018 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.060 €
Пумпа за бетон
Модел SY5380THB
Година 10/2017 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија ISUZU пумпа за бетон Putzmeister  на шасија ISUZU пумпа за бетон Putzmeister  на шасија ISUZU
3
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 28.330 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 10/2004 Километража 644 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.730 €
Пумпа за бетон
Модел SY5418THB
Година 01/2018 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража 3600 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2015 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 37m X-4RZ Euro 3
Година 2011 Километража 4018 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 73.680 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 40000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.340 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.890 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.230 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.200 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се