Филтри -

Градежни машини INGERSOLL RAND од Европа

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини INGERSOLL RAND: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
машина за дупчење INGERSOLL RAND машина за дупчење INGERSOLL RAND машина за дупчење INGERSOLL RAND
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Кипар, LARNACA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење INGERSOLL RAND CM695D машина за дупчење INGERSOLL RAND CM695D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Ирска, CORK
пневматски чекан INGERSOLL RAND Saullair mk 250
1
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година 01/2012 Километража Сила
Холандија, 0Ostburg
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1984 Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Фреза за асфалт
Носивост 7500 кг
Година 1989 Километража 1010 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
550.000 US$ EUR ≈ 532.000 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 1780 м/ч Сила
Унгарија, Tiszaalpár
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1979 Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 12/1996 Километража Сила
Германија, Ampfing
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се