Филтри -

Градежни машини Ingersoll Rand

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

74 огласа: Градежни машини Ingersoll Rand

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.990 US$ EUR ≈ 14.680 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Валјак за асфалт
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 02/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
мини валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-24 мини валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-24
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1996 Километража 1208 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за дупчење
Година 1994 Километража 5961 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.250 €
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража 6255 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 31.680 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1994 Километража 11305 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Subirats Ordal
Контактирајте го продавачот
20.800 € COP 90.000.000 COP
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража 13889 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 6100 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100 вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100 вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 07/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.070 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.870 €
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 5250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.622 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.330 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130 валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130 валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи