Филтри -

Градежни машини IHI од Кина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини IHI од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
кран гасеничар IHI CCH400 40t кран гасеничар IHI CCH400 40t кран гасеничар IHI CCH400 40t
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофаќач 9.144 м Носивост 18143.7 кг Капацитет на крајот на стрелата 5 т
Година 2016 Километража 2990 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кран гасеничар IHI CCH800 кран гасеничар IHI CCH800
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 80000 кг
Година 04/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.590 €
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Евро Euro 2
Година 2006 Километража 5252 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар IHI CCH500 кран гасеничар IHI CCH500 кран гасеничар IHI CCH500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 38 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 5 м/мин
Година 02/2005 Километража 30 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2000 Километража 7556 м/ч Сила
Кина
кран гасеничар IHI DCH2000 кран гасеничар IHI DCH2000 кран гасеничар IHI DCH2000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 80 м Дофаќач 30 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 02/2012 Километража 25 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 37 м Носивост 50000 кг
Година 2004 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 36 м Носивост 50000 кг
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 200000 кг
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар IHI DCH2000 кран гасеничар IHI DCH2000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 80 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 03/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се