Филтри -

Градежни машини IHI

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

38 огласа: Градежни машини IHI

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Мини багер
Година Километража 9643 м/ч Сила
Белгија, Berbroek
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 4886 м/ч Сила
Франција, Capens
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 4878 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 900 кг
Година 2012 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Хустський район
мини багер IHI 60NS
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
мини багер IHI IS12GX
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
кран гасеничар IHI DCH2000 кран гасеничар IHI DCH2000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 80 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 03/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
аукција 5.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 9690 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Мини багер
Година 2008 Километража 3196 м/ч Сила
Данска, Nyborg
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2004 Километража 6088 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
аукција 5.100 €
Багер гасеничар
Година Километража 3542 м/ч Сила
Романија, Garleni
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2009 Километража 8800 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 200000 кг
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар IHI CCH800 кран гасеничар IHI CCH800
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 50 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 04/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.100 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 38 м Дофаќач 12 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
97.500 US$ EUR ≈ 89.830 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 4487 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 1990 Километража 1929 м/ч Сила
Италија, Cuneo
мини багер IHI IS-4GX
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
кран гасеничар IHI CCH500 кран гасеничар IHI CCH500 кран гасеничар IHI CCH500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 38 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 5 м/мин
Година 02/2005 Километража 30 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Казахстан, Oskemen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2000 Километража 7556 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи