Филтри -

Градежни машини Haulotte од Германија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Градежни машини Haulotte од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8.14 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 682 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 6 м Носивост 350 кг
Година 2007 Километража 682 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 450 кг
Година 2009 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Stuhr
ножична платформа Haulotte Compact 12 ножична платформа Haulotte Compact 12 ножична платформа Haulotte Compact 12
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2006 Километража 501 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
ножична платформа Haulotte Compact 10 ножична платформа Haulotte Compact 10 ножична платформа Haulotte Compact 10
3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2006 Километража 552 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 305 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража 3159 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2005 Километража 599 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 1999 Километража 6219 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража 436 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA16PX NT хидраулична зглобна платформа Haulotte HA16PX NT хидраулична зглобна платформа Haulotte HA16PX NT
3
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 2522 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA16PX NT хидраулична зглобна платформа Haulotte HA16PX NT хидраулична зглобна платформа Haulotte HA16PX NT
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3433 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8.14 м
Година Километража 377 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10.15 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 1293 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 6.18 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 6.2 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи