Филтри -

Градежни машини Hamm од Словенија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Hamm од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1195 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 4050 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 810 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 520 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 4955 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 475 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 315 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 715 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се