Филтри -

Градежни машини GROVE од Италија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GROVE од Италија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка GROVE GMK 4075 автодигалка GROVE GMK 4075
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43.2 м Носивост 75000 кг
Година 2001 Километража 80000 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 1991 Километража Сила
Италија, Tortolì
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2014 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2001 Километража 18539 км Сила 350 kW
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг
Година 1998 Километража Сила 265 kW
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 35000 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка GROVE RT 540E автодигалка GROVE RT 540E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 31 м Дофаќач 13 м Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража Сила 162 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2012 Километража 43064 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка GROVE GMK 5200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 98 м Дофаќач 38 м Носивост 200000 кг
Година 2002 Километража 112000 км Сила 571 кс
Италија, TRIESTE
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2001 Километража 4848 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 31 м Дофаќач 13 м Носивост 35000 кг
Година 2007 Километража Сила 162 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 1999 Километража 220 м/ч Сила
Италија, Rovato (BS)
автодигалка GROVE GMK 3050 автодигалка GROVE GMK 3050
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 83591 км Сила 265 кс
Италија, TRIESTE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се