Филтри -

Градежни машини GROVE од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини GROVE од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м
Година 2017 Километража 76000 км Сила
Хрватска, Kuršanec
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Автодигалка
Година 2004 Километража 14000 м/ч Сила
Хрватска, Kuršanec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Брзина 85 км/ч
Година 2008 Километража 51000 км Сила
Хрватска, Kuršanec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 1990 Километража 6700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
подигнувачка платформа со јарбол GROVE P40DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се