Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi од Романија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2001 Километража 11000 м/ч Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W 190 (for parts ) за делови натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W 190 (for parts ) за делови натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W 190 (for parts ) за делови
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Романија, Blejoi
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH220 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W60H за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W 170 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX235 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX235 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi W190 , W230 , W270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255 багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH200.3 багер гасеничар Fiat-Hitachi FH200.3
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W270
1
Контактирајте го продавачот
20,13 € RON 100 RON
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH 150  LC.3 багер гасеничар Fiat-Hitachi FH 150  LC.3 багер гасеничар Fiat-Hitachi FH 150  LC.3
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH 300
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH300 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се