Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi

Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

169 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR90-2T за делови натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR90-2T за делови натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR90-2T за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 8328 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi 200 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi 210 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH300 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 9400 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi 300 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 10412 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX235 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 22990 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
12.250 € GBP 10.500 GBP
Багер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 16500 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1999 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1996 Километража 6700 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 16500 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 10957 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX 215 багер гасеничар Fiat-Hitachi EX 215 багер гасеничар Fiat-Hitachi EX 215
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 6960 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Претплати се