Филтри -

Градежни машини Demag од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Demag од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење Demag  CR65 HD машина за дупчење Demag  CR65 HD машина за дупчење Demag  CR65 HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
автодигалка Demag AC 120 автодигалка Demag AC 120
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 120000 кг
Година 1998 Километража 40000 км Сила
Италија, Trieste
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Носивост 40000 кг
Година 2010 Километража 136082 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2011 Километража 134768 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка Demag AC205 автодигалка Demag AC205 автодигалка Demag AC205
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2000 Километража 80000 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2009 Километража 42671 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 12200 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се