Филтри -

Градежни машини Demag

Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

191 огласа: Градежни машини Demag

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар Demag CC 2800 кран гасеничар Demag CC 2800 кран гасеничар Demag CC 2800
3
Контактирајте го продавачот
1.650.000 €
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 8700 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
автодигалка Demag AC 100 автодигалка Demag AC 100 автодигалка Demag AC 100
3
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 50 м
Година 2001 Километража 18446 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Demag AC 500-1
1
Контактирајте го продавачот
895.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2002 Километража 23000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Demag AC50-1 amberlain Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2001 Километража 320000 км Сила
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 48 м Дофаќач 10 м Носивост 150000 кг
Година 1980 Километража Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC80/2 Висина на подигање 50 м Дофаќач 50 м Носивост 80000 кг
Година 2001 Километража 31112 км Сила
Шпанија, Ávila
автодигалка Demag AC500-2
1
Контактирајте го продавачот
1.425.000 €
Автодигалка
Носивост 499859 кг
Година 2009 Километража 81999 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража 29000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2008 Километража 79970 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 8367 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC50/1
Година 2003 Километража 243632 км Сила
Холандија, Wijchen
автодигалка Demag AC 100-4L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 4800 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 04/2003 Километража 89000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 2005 Километража 137000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 25 City Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 1.2 м
Година 2000 Километража 153000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м
Година 2008 Километража 173000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
357.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 160000 кг
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 14000 м/ч Сила
Шведска, Bålsta
автодигалка Demag AC 500 автодигалка Demag AC 500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Шведска, Bålsta
автодигалка Demag AC 100-4 L автодигалка Demag AC 100-4 L автодигалка Demag AC 100-4 L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 18459 км Сила
Шведска, Bålsta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Претплати се