Филтри -

Градежни машини Demag од Европа

Резултати од пребарување: 197 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

197 огласа: Градежни машини Demag

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 04/2003 Километража 146000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 2005 Километража 137000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 2010 Километража 105000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 06/2007 Километража 122000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-2L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м
Година 2008 Километража 173000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
359.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag Terex AC 40 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м Носивост 40000 кг
Година 06/2008 Километража 107500 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 89535 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 152817 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража 58439 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 116415 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 113000 км Сила
Австрија, Salzburg
автодигалка Demag AC 220-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2018 Километража 16000 км Сила
Холандија
автодигалка Demag AC 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 19 м
Година 2017 Километража 40000 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка Demag AC 40 CITY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 31.2 м Носивост 40000 кг
Година 2009 Километража 113787 км Сила
Франција, Plourhan
автодигалка Demag AC 50-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 50000 кг
Година 2007 Километража 158993 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2006 Километража 91979 км Сила
Германија, Haltern am See
автодигалка Demag HC 360 автодигалка Demag HC 360
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 120000 кг
Година 1978 Километража 16250 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража 11188 м/ч Сила
Франција, Nancy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 197 огласа
Прикажи
Претплати се