Филтри -

Градежни машини DITCH-WITCH од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DITCH-WITCH од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2003 Километража 1420 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2012 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1994 Километража 1230 м/ч Сила
Германија, Roßbach
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2009 Километража Сила
Германија, Roßbach
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite TK Messtechnik машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite TK Messtechnik машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH Subsite TK Messtechnik
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2018 Километража Сила
Германија, Roßbach
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила 156 кс
Германија, Roßbach
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила 156 кс
Германија, Roßbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража 1444 м/ч Сила
Германија, Brimingen
машина за хоризонтално дупчење DITCH-WITCH JT2720 Mach1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2001 Километража 9880 м/ч Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се