Филтри -

Градежни машини DAF од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DAF од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 292 км Сила
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
27.750 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, Струмівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 307000 км Сила
Украина, Львів
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, MULTITEL, NIFTYLIFT, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, MULTITEL, NIFTYLIFT, NISSAN
2
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 25 м
Година 2015 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 23 м
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 14 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ
3
Контактирајте го продавачот
29.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 14 м
Година 2016 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ,NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ,NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ,NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
43.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MULTITEL Дофат на стрела 30 м
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 25 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 20 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 16 м
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија DAF 45 пумпа за бетон Putzmeister  на шасија DAF 45 пумпа за бетон Putzmeister  на шасија DAF 45
3
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 47.260 €
Пумпа за бетон
Година 1997 Километража 300000 км Сила
Украина, Одеса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се