Филтри -

Градежни машини DAF

Резултати од пребарување: 188 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

188 огласа: Градежни машини DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
62.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2012-11-05 Километража 1264788 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 18 м Носивост 8510 кг
Година 04/2009 Километража 528186 км Сила
Холандија, Wijchen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/2020 Километража 57985 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 16206 кг
Година 2018-05-14 Километража 181000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел VERRIJDBARE AUTOLAADKRAAN Носивост 24235 кг
Година 03/2011 Километража 715300 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел F260BXP.25 Носивост 13103 кг
Година 12/2006 Километража 373444 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Франција, Bressols
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 225487 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
13.370 € GBP 11.250 GBP
Машина за рециклирање на асфалт
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 48992 м/ч Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
17.760 € GBP 14.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
43.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел 400E Носивост 12221 кг
Година 04/2006 Километража 1346775 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 33 м Носивост 7500 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел PK 12500 A Носивост 14260 кг
Година 03/2005 Километража 787699 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 4420 кг
Година 2005-01-01 Километража 467500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел PK14002 EH Висина на подигање 14 м Носивост 9645 кг
Година 03/2010 Километража 359990 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 8390 кг
Година 03/2009 Километража 513190 км Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 10880 кг
Година 09/2003 Километража 655970 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
16.570 € GBP 13.950 GBP
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 12950 кг
Година 04/2005 Километража 935421 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел PK 65002-SH E POWER LINK PLUS Висина на подигање 20 м
Година 2012-04-13 Километража 804546 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 9630 кг
Година 2009-07-02 Километража 823674 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14125 кг
Година 08/2010 Километража 475137 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 9260 кг
Година 11/1999 Километража 516092 км Сила
Холандија, Zaandam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 188 огласа
Прикажи