Филтри -

Градежни машини DAF од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини DAF од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 227000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 227000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 250000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008-05 Километража 231765 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел SCOTT Дофат на стрела 15.5 м Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Германија, 10318
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се