Филтри -

Градежни машини Bitelli од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини Bitelli од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.930 €
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража 2977 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.480 € GBP 20.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 5732 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
12.920 € GBP 11.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 1994 Километража 9436 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
23.480 € GBP 20.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи