Филтри -

Телескопски дигалки XCMG

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Телескопски дигалки XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 28.2 м
Година Километража 371 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 28.2 м
Година Километража 209 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 28.2 м
Година Километража 294 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 82.080 €
Носивост 18500 кг Висина на подигање 36.3 м Работна брзина 4.8 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Висина на подигање 36.3 м Работна брзина 4.8 км/ч
Година 2013 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
96.000 US$ EUR ≈ 88.540 €
Носивост 150 кг Висина на подигање 28 м Работна брзина 5.6 км/ч Дофат на стрела 24.3 м Работна висина на подигање 26.3 м
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
87.000 US$ EUR ≈ 80.240 €
Висина на подигање 28 м Работна брзина 5.6 км/ч
Година 2012 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 97.760 €
Носивост 480 кг Висина на подигање 22.4 м Работна брзина 6 км/ч Дофат на стрела 5.5 м Работна висина на подигање 20.7 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Висина на подигање 22.4 м Работна брзина 6 км/ч Дофат на стрела 5.5 м Работна висина на подигање 20.7 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Носивост 340 кг Висина на подигање 40 м Работна висина на подигање 40 м
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 23.8 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2015 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 97.760 €
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 23.8 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови телескопска дигалка XCMG XC6-3006K нови телескопска дигалка XCMG XC6-3006K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 6.2 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.420 €
Носивост 230 кг Висина на подигање 33.9 м Работна брзина 5 км/ч Дофат на стрела 24.6 м Работна висина на подигање 32.2 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Носивост 340 кг Висина на подигање 24 м Работна брзина 6 км/ч Дофат на стрела 6 м Работна висина на подигање 24 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Носивост 450 кг Висина на подигање 28 м Работна брзина 5.6 км/ч Дофат на стрела 23.8 м Работна висина на подигање 28 м
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
нови телескопска дигалка XCMG XGS40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 38.2 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS58
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 56.6 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS28K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS34K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS72J
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 26.2 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS34
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 32.2 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS40K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопска дигалка XCMG XGS50K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи