Филтри -

Дигалки Ruthmann

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Дигалки Ruthmann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Марка на лифт Ruthmann Модел BLUELIFT C 12 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 6 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Марка на лифт Ruthmann Модел BLUELIFT C 13 Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ново возило со дигалка со корпа Ruthmann STEIGER TB 290 PRO ново возило со дигалка со корпа Ruthmann STEIGER TB 290 PRO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Ruthmann Модел STEIGER TB 290 PRO Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 17 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
112.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 73553 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Марка на лифт Ruthmann Модел TBR 220 Работна висина на подигање 22 м Дофат на стрела 16.4 м
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Марка на лифт Ruthmann Модел BLUELIFT SA 16 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 6 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа Ruthmann STEIGER TB 270 PRO ново возило со дигалка со корпа Ruthmann STEIGER TB 270 PRO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Ruthmann Модел STEIGER TB 270 PRO Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 18 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 12 м
Година 2016 Километража 2205 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Марка на лифт Ruthmann Модел TBR 220 Работна висина на подигање 21.85 м Дофат на стрела 16.4 м
Година 2015 Километража 87500 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 26 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift C13 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 13m нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift C13 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 13m
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 13 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 12 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.3 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift SA11 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 11m нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift SA11 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 11m нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift SA11 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 11m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 11 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA31 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 31m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA31 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 31m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA31 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 31m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 31 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA16 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 16m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA16 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 16m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA16 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 16m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Работна висина на подигање 16 м Дофат на стрела 7.4 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann BlueLift ST31 podest ruchomy teleskopowy na gąsienicach 31m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann BlueLift ST31 podest ruchomy teleskopowy na gąsienicach 31m
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 400 кг Висина на подигање 31 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 22 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Висина на подигање 11 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Работна висина на подигање 21 м Дофат на стрела 11.4 м
Година 2001 Километража 922 м/ч Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 580 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Ruthmann Модел Versalift Работна висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 55698 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 105 кг
Година 2012 Километража 108667 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 33704 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на лифт Ruthmann Модел ECOLINE TYP180 Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м
Година 08/2019 Километража 30504 км Сила
Полска, Goworowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се