Филтри -

Возила со дигалки со корпа Ruthmann

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

77 огласа: Возила со дигалки со корпа Ruthmann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Марка на лифт Ruthmann Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Работна висина на подигање 22 м
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Марка на лифт Ruthmann
Година 2002 Километража 149000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ново возило со дигалка со корпа MAN RUTHMANN STEIGER® T 750 HF
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Ruthmann Модел T 750 HF Висина на подигање 75 м
Година 10/2022 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 22 м
Година Километража 49394 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 27 м
Година Километража 40839 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 27 м
Година Километража 72300 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 27 м
Година Километража 29557 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
26.300 €
Марка на лифт Ruthmann Висина на подигање 22 м
Година 1993 Километража 149000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Ruthmann Модел TB 220 Palfinger Wumag Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 14 м Работна висина на подигање 22 м
Година 2007 Километража 46000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел TB 220 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 14 м Работна висина на подигање 22 м
Година 11/2009 Километража 80000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Евро Euro 3 Марка на лифт Ruthmann Модел TB270 Висина на подигање 27 м
Година 10/2010 Километража 116478 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Ruthmann Модел RS200 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10.7 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2019 Километража 22645 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Ruthmann Дофат на стрела 8.5 м Работна висина на подигање 17.1 м
Година Километража 13000 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Ruthmann
Година Километража Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Ruthmann Модел TB270 Висина на подигање 27 м
Година 12/2011 Километража 104079 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Марка на лифт Ruthmann Модел TL300E Висина на подигање 30 м
Година Километража 140000 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Ruthmann Модел Ecoline RS200 Висина на подигање 20 м
Година 02/2018 Километража 14123 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 74274 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Носивост 200 кг Марка на лифт Ruthmann Модел ТК 145 Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2001 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на лифт Ruthmann Модел ECOLINE TYP180 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м Работна висина на подигање 18 м
Година 08/2019 Километража 30504 км Сила
Полска, Goworowo
Контактирајте го продавачот
41.590 € HUF 16.000.000 HUF
Евро Euro 2 Марка на лифт Ruthmann Модел T230 Висина на подигање 23 м
Година 1994 Километража 250200 км Сила
Унгарија, Salgótarján
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 71810 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 58242 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.750 € Без ДДВ
Носивост 105 кг
Година 2010 Километража 109367 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Марка на лифт Ruthmann Модел K 105 Висина на подигање 12 м
Година 1993 Километража 365259 км Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи