Филтри -

Асфалт плочи гасеничар Dynapac

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

59 огласа: Асфалт плочи гасеничар Dynapac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 1200 мм
Година 2021 Километража 1015 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6080 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.110 €
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 9047 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 52.350 €
Максимална дебелина на полагање 6000 мм Ширина на полагање 3000 мм Работна брзина 3 км/ч Капацитет на резервоар 8 м³
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 5900 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 2205 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 100 мм Ширина на полагање 3125 мм Работна брзина 1 км/ч Капацитет на резервоар 3 м³
Година 09/1992 Километража 3100 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle/Ankara
Контактирајте го продавачот
43.000 € PLN 184.000 PLN
Ширина на полагање 7200 мм
Година 2005 Километража 11598 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Ширина на полагање 8250 мм
Година 2004 Километража 9430 м/ч Сила
Полска, Dębica
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Година 1994 Километража 1409 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2894 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2720 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
нови асфалт павер гасеничар Dynapac Asphalt Paver DRF25-70C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Демократска Република Конго
Контактирајте го продавачот
80.700 € Без ДДВ
Максимална дебелина на полагање 200 мм Ширина на полагање 2400 мм Работна брзина 1.62 км/ч
Година 2019 Километража 856 м/ч Сила
Полска, DOBROŃ
Контактирајте го продавачот
151.200 € Без ДДВ
Максимална дебелина на полагање 320 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 28 км/ч Капацитет на резервоар 6.5 м³
Година 2018 Километража 5204 м/ч Сила
Полска, DOBROŃ
Контактирајте го продавачот
151.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 3160 м/ч Сила
Полска, DOBROŃ
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Ширина на полагање 1200 мм
Година 2015 Километража 2929 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1430 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
58.430 € PLN 250.000 PLN
Година 2004 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Zawady
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2010 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
139.000 € BRL 848.000 R$
Година 2023 Километража 200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи