Филтри -

Асфалт плочи гасеничар Vögele

Резултати од пребарување: 236 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

236 огласа: Асфалт плочи гасеничар Vögele

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.500 €
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 9000 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 8 м³
Година 04/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 50.570 €
Максимална дебелина на полагање 12000 мм Ширина на полагање 12000 мм Работна брзина 15 км/ч Капацитет на резервоар 5 м³
Година 01/2019 Километража 44494 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 9966 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
44.500 US$ EUR ≈ 41.670 €
Максимална дебелина на полагање 10000 мм Ширина на полагање 3200 мм Работна брзина 1.44 км/ч
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2016 Километража 5170 м/ч Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
аукција 15.550 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 9486 м/ч Сила
Франција
асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800-2DH асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800-2DH асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800-2DH
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 10000 мм Ширина на полагање 3265 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 300000 м³
Година 11/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража 12000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
49.900 US$ EUR ≈ 46.730 €
Максимална дебелина на полагање 12000 мм
Година 2020 Километража 2256 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
62.190 € PLN 269.000 PLN
Година 2008 Километража 8300 м/ч Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
36.300 € PLN 157.000 PLN
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 6500 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2012 Километража 4800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 7500 мм
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 1200 мм
Година 2017 Километража 2305 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800-3i
1
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2017 Километража 5211 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
349.000 US$ EUR ≈ 326.800 €
Година 2021 Километража 1513 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
119.999 US$ EUR ≈ 112.400 €
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 6000 мм
Година 04/2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3919 м/ч Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Konz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 236 огласа
Прикажи
Претплати се