Филтри -

Асфалт плочи гасеничар

Резултати од пребарување: 564 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

564 огласа: Асфалт плочи гасеничар, финишери за асфалт гасеничар

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2015 Километража 11113 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
асфалт павер гасеничар Vögele VOGELE асфалт павер гасеничар Vögele VOGELE асфалт павер гасеничар Vögele VOGELE
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 1991 Километража Сила
Полска, Gostynin
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 90000 мм Ширина на полагање 25000 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 01/2002 Километража Сила
Германија, Herford
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.220 €
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 9000 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 8 м³
Година 04/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2785 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
аукција 41.600 €
Година 2014 Километража 5783 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP803
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 380 мм Ширина на полагање 8000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 580 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 45.200 €
Максимална дебелина на полагање 250 мм Ширина на полагање 6000 мм Работна брзина 12 км/ч Капацитет на резервоар 12 м³
Година 06/1998 Километража 11752 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.950 US$ EUR ≈ 20.960 €
Евро Euro 1 Максимална дебелина на полагање 280 мм Ширина на полагање 3000 мм Работна брзина 12 км/ч Капацитет на резервоар 5 м³
Година 10/1994 Километража 7901 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.540 € GBP 10.000 GBP
Година 2008 Километража 3968 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP505
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 280 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2021 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 3200 мм Ширина на полагање 1200 мм
Година 2017 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 3200 мм Ширина на полагање 1200 мм
Година 2017 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 11000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
32.120 € PLN 140.000 PLN
Ширина на полагање 3 мм
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4300 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Ширина на полагање 5700 мм
Година 1998 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 450 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2017 Километража 4225 м/ч Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 9047 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Година 2012 Километража 4340 м/ч Сила
Романија, ILFOV
асфалт павер гасеничар LEEBOY 1000G асфалт павер гасеничар LEEBOY 1000G
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 8500 мм Ширина на полагање 7500 мм
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 564 огласа
Прикажи
Претплати се