Филтри -

Асфалт плочи со тркала

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

252 огласа: Асфалт плочи со тркала, финишери за асфалт со тркала

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 7000 мм
Година 2018 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 3900 мм Ширина на полагање 1800 мм
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003-01-01 Километража 5692 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995-01-01 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 26.060 € SEK 304.000 SEK
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Uppsala
аукција аукција
Година 2007 Километража 11874 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
нови асфалт павер со тркала Changlin GYA6000LB нови асфалт павер со тркала Changlin GYA6000LB нови асфалт павер со тркала Changlin GYA6000LB
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 6000 мм Ширина на полагање 2500 мм Капацитет на резервоар 4.92 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Ширина на полагање 39000 мм
Година 2012 Километража 10200 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.630 € PLN 85.000 PLN
Година 2001 Километража 7921 м/ч Сила
Полска, Kożuchów
асфалт павер со тркала Caterpillar AP-800D
1
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.020 €
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 3000 мм
Година 2023 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
45.380 € UAH 1.933.000 UAH
Ширина на полагање 3 мм
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
аукција 178,50 € NOK 2.100 NOK
Година 2012 Километража 5956 м/ч Сила
Норвешка, Skedsmokorset
Контактирајте го продавачот
аукција 210 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2010 Километража 5164 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1765 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
аукција 8.500 € NOK 100.000 NOK
Година 2019 Километража 1635 м/ч Сила
Норвешка, Lillestrom
Контактирајте го продавачот
20.550 € PLN 89.000 PLN
Година 2014 Километража Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Ширина на полагање 2500 мм
Година 1992 Километража 10410 м/ч Сила
Словачка, Dunajská Streda
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Ширина на полагање 4300 мм
Година 2002 Километража 6824 м/ч Сила
Словачка, Dunajská Streda
Контактирајте го продавачот
40.880 € GBP 35.000 GBP
Ширина на полагање 4900 мм
Година 2014 Километража 1501 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се