Филтри -

Асфалт плочи со тркала Dynapac

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Асфалт плочи со тркала Dynapac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 26.060 € SEK 304.000 SEK
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Ширина на полагање 2500 мм
Година 1992 Километража 10410 м/ч Сила
Словачка, Dunajská Streda
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 2007 Километража 7450 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Италија, Genoa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 2150 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 9100 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 1992 Километража Сила
Италија, Lozzo Atestino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 7800 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 4930 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2017 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 4 км/ч
Година 10/2018 Километража 165 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 8515 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 220 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
28.750 €
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4870 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2015 Километража 6930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Година 2010 Километража 7535 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
52.560 € GBP 45.000 GBP
Ширина на полагање 3400 мм
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се