Филтри -

Асфалт плочи гасеничар Volvo

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Асфалт плочи гасеничар Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.950 €
Евро Euro 4 Максимална дебелина на полагање 5000 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 1512 м/ч Сила
Полска, Dobroń Ul.dojazdowa 9
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2008 Километража 5430 м/ч Сила
Украина, Саливінки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 6982 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
71.360 € KZT 34.000.000 KZT
Евро Euro 2
Година 2007 Километража 10500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 2500 мм
Година 2013 Километража 9214 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 5055 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
115.400 € KZT 55.000.000 KZT
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 11845 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
71.360 € KZT 34.000.000 KZT
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
97.600 € KZT 46.500.000 KZT
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 7830 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
асфалт павер гасеничар Volvo P4820D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
89.710 € UAH 3.804.000 UAH
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 14730 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Франција, Jâlons
асфалт павер гасеничар Volvo P8820D
1
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Ширина на полагање 9500 мм
Година 2020 Километража 4000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Година 2007 Километража 10475 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
99.700 €
Година 2016 Километража 8762 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Ширина на полагање 7500 мм
Година 2015 Километража 3115 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2005 Километража 15812 м/ч Сила
Германија, Malsch
асфалт павер гасеничар Volvo 8820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Година 2015 Километража 7600 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Полска, Police
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се