Филтри -

Пумпи за бетон Zoomlion

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

115 огласа: Пумпи за бетон Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 51.99888 м
Година 10/2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
11.111 US$ EUR ≈ 10.250 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Rexroth Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 350 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Original Brand 70M
Година 2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Brand New 59M Concrete Pump Truck
Година 11/2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 62M Concrete Pump Truck
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 49 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 06/2018 Километража 1334 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 62.6 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 200 m3/ч Тип на кабина Commander XT
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон ZLJ5418THB Висина на подигање на бетон 52 м
Година 2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 37 м
Година 07/2013 Километража 21000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 63-X-7RZ Висина на подигање на бетон 63 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 08/2019 Километража 22816 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 55.99 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 12/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion
Година 2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 55.99176 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180.0006 m3/ч
Година 01/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 49.01 м
Година 12/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 2015 47M Concrete Pump Truck
Година 2015 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
310.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон ZL40X-5RZ
Година 2023 Километража 691 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
290.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон ZL36X-5Z
Година 2023 Километража 687 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 38X-5RZ Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 11 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 08/2013 Километража 34588 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 2013 renew 52m pump Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 06/2013 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 11.3 бар Капацитет 180100 m3/ч
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон ZLJ5340THBKF
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 2020 Zoomlion 49M Concrete Pump Truck On Mercedes Benz Висина на подигање на бетон 14.9413 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 06/2019 Километража 26269 км Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 2021 Zoomlion 56m used boom pump truck on Mercedes Benz ZLJ5441THBBE Висина на подигање на бетон 55.99176 м
Година 2021 Километража 14215 км Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови пумпа за бетон Zoomlion Zoomlion brand new 70m pump truck  на шасија Sitrak  Sitrak нови пумпа за бетон Zoomlion Zoomlion brand new 70m pump truck  на шасија Sitrak  Sitrak нови пумпа за бетон Zoomlion Zoomlion brand new 70m pump truck  на шасија Sitrak  Sitrak
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Zoomlion brand new 70m pump truck Висина на подигање на бетон 71.99376 м
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 2019 Zoomlion 63m Cement Pumping Truck Висина на подигање на бетон 63.00216 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се