Филтри -

Пумпи за бетон Volvo

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

64 огласа: Пумпи за бетон Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5540THBF 67m Висина на подигање на бетон 67 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 700 л Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 03/2021 Километража 12173 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2004 Километража 191611 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пумпа за бетон Putzmeister M42  на шасија Volvo FM12 пумпа за бетон Putzmeister M42  на шасија Volvo FM12 пумпа за бетон Putzmeister M42  на шасија Volvo FM12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M42
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Модел на пумпа за бетон Steyr Висина на подигање на бетон 32 м Капацитет 150 m3/ч
Година 2004 Километража Сила
Полска, Inowrocław
пумпа за бетон Putzmeister на шасија Volvo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 42 м
Година 05/2009 Километража Сила
Кина
пумпа за бетон Cifa на шасија Volvo FMX 500 CIFA MK 28.4 L пумпа за бетон Cifa на шасија Volvo FMX 500 CIFA MK 28.4 L пумпа за бетон Cifa на шасија Volvo FMX 500 CIFA MK 28.4 L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 01/2014 Километража 154000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 100500 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 25/4 - SY25 Z4-150 Висина на подигање на бетон 25 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 70 бар Капацитет 120 m3/ч
Година 06/2024 Километража 450 км Сила
Германија, Heuchelheim
пумпа за бетон Putzmeister на шасија Volvo FMX 500 Putzmeister 56-5.16 HLS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 160 m3/ч
Година 10/2018 Километража 70000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2017 Километража 142806 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.290 €
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 56 Meter Concrete Boom Pump Truck Price in Kenya Висина на подигање на бетон 56 м
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон Putzmeister M36 на шасија Volvo пумпа за бетон Putzmeister M36 на шасија Volvo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M36
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон Concrete Pump Truck Висина на подигање на бетон 21.67128 м
Година 10/2021 Километража 14572 км Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 62M 4 Axle Euro 5 Beton Pump Truck
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 62 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 200 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 09/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
пумпа за бетон Sany 62 на шасија Volvo FM500 пумпа за бетон Sany 62 на шасија Volvo FM500
2
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 62 Висина на подигање на бетон 62 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 2020 Километража 12000 км Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон brand new 68m Висина на подигање на бетон 20.50999 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 07/2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 68M Concrete Pump Trailer Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 04/2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон Wet Cement Pumper
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.800 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон Putzmeister 24 Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 3 Резервоар за вода 1000 л Капацитет 140 m3/ч
Година 2011 Километража 85000 км Сила
Украина, Кожичі
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон S 45 SX - 45m+2m
Година 2007 Километража 129000 км Сила
Романија, Popești-Leordeni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон 6RZ Висина на подигање на бетон 62 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 400 л Притисок 13 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 2020 Километража 23092 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
168.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон JunJin Модел на пумпа за бетон JXRZ50-5.16HP Висина на подигање на бетон 50 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Тип на кабина Comfort
Година 2008 Километража 182000 км Сила
Романија, SATU-MARE
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1998 Километража 135441 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001-06 Километража 235226 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи