Филтри -

Стрели за заливање со бетон

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Стрели за заливање со бетон: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стрела за заливање со бетон SCHWING SB30 стрела за заливање со бетон SCHWING SB30
2
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Висина на подигање на бетон 30 м
Година 2010 Километража 1300 м/ч Сила
Обединето Кралство
стрела за заливање со бетон SCHWING 31m FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 1985 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 250 бар Капацитет 320 m3/ч
Година 06/2015 Километража 2311 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 250 бар
Година 06/2016 Километража 2761 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила 4 kW
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Молдавија, Chisinau
стрела за заливање со бетон 12 m стрела за заливање со бетон 12 m стрела за заливање со бетон 12 m
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Молдавија, Chisinau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 2000 кг
Година 08/2008 Километража 170 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.055 €
Година 1998 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 2600 кг
Година 2020 Километража Сила 7.5 kW
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се