Филтри -

Пумпи за бетон Scania

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Пумпи за бетон Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Elba
Година 03/1989 Километража 880000 км Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
71.300 € PLN 303.800 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2003 Километража 141122 км Сила
Полска, Zaskale
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 2014 Висина на подигање на бетон 19.19935 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон K58L Висина на подигање на бетон 58 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Тип на кабина BigSpace
Година 03/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
58.450 € PLN 249.000 PLN
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 24 м
Година 2003 Километража Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
41.310 € PLN 176.000 PLN
Година 2005 Километража 375225 км Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Original Brand 70M
Година 2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.660 € BGN 58.000 BGN
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон FBP 400
Година 1995 Километража 840000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MAGNUM MK24.4 Висина на подигање на бетон 24 м
Година 2004 Километража 321000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.720 €
Висина на подигање на бетон 62 м
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон Hallenmeister Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 1992-06 Километража 237000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон JunJin Висина на подигање на бетон 55 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 170 m3/ч
Година 2005 Километража 145000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 62.6 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 200 m3/ч Тип на кабина Commander XT
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Zoomlion Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 186.800 €
Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB62V Висина на подигање на бетон 61.1 м Притисок 10200000 бар Капацитет 180 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Schwing Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 08/2012 Километража 209000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
54.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M31 Висина на подигање на бетон 31 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 350 бар
Година 1999-06 Километража 325000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Висина на подигање на бетон 16 м
Година 2007-05-03 Километража 363000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Висина на подигање на бетон 24 м
Година 10/1990 Километража 380000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 58 м
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон JunJin Модел на пумпа за бетон M46-5 RZ46
Година 2015 Километража 82000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон ZLJ5430THB Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 600 л Притисок 360 бар Капацитет 12 m3/ч
Година 01/2011 Километража 60000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон ZLJ5430THBK Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 600 л Притисок 360 бар Капацитет 170100 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 06/2013 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се