Филтри -

Пумпи за бетон Putzmeister

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Пумпи за бетон Putzmeister

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пумпа за бетон Putzmeister Mixkret 4 (IN 3426)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 2020 Километража 118 м/ч Сила
Германија, Aichtal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 38.01 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон SG5431THB Висина на подигање на бетон 56 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање на бетон 42 м
Година 2006 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 42.00144 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Притисок 359.9753 бар Капацитет 139.991 m3/ч
Година 09/2011 Километража 128721 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M42-4 Висина на подигање на бетон 42 м
Година 2011 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 2011 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2000 Километража Сила
Италија, Salerno
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон BSA 1005 D Број на делови на пумпа за бетон 1 Резервоар за вода 200 л Притисок 75 бар Капацитет 75 m3/ч
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон SG5366THB Висина на подигање на бетон 45.99 м
Година 01/2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 42 м
Година 2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 38 м Капацитет 100000 m3/ч
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
пумпа за бетон Putzmeister 22M FOR SPARE PARTS пумпа за бетон Putzmeister 22M FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 31M. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 1977 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 31m. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 22M. FOR SPARE PARTS
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 1976 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон Putzmeister 28m. FOR SPARE PARTS пумпа за бетон Putzmeister 28m. FOR SPARE PARTS
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
пумпа за бетон 125mm/5,5" SK Victaulic  на шасија Putzmeister Handbediende afsluiter
1
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Модел на пумпа за бетон 125mm/5,5" SK Victaulic
Година Километража Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
348.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 56 м
Година 2018 Километража 81938 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон 42M-Z Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2012 Километража 4600 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2009 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Mirówek
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Притисок 70 бар Капацитет 500 m3/ч
Година 04/2020 Километража 500 м/ч Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
51.130 €
Година 2010 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон BSF52-5.16 HLS Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 700 л Притисок 85 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 2017 Километража 147000 км Сила
Белгија, Aalst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се