Филтри -

Пумпи за бетон XCMG

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

61 огласа: Пумпи за бетон XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
104.000 US$ EUR ≈ 95.870 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB58V Висина на подигање на бетон 57.5 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 170 m3/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 91.260 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB52V Висина на подигање на бетон 51.2 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180 m3/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон XZS5350THBB1 Висина на подигање на бетон 51.2 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 170 m3/ч
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
102.000 US$ EUR ≈ 94.030 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB52V Висина на подигање на бетон 51.2 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180 m3/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон TRUCK MOUNTED CONCRETE PUMP HB37V Висина на подигање на бетон 37 м Притисок 130 бар Капацитет 12080 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
353.000 US$ EUR ≈ 325.400 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Висина на подигање на бетон 58 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
119.800 US$ EUR ≈ 110.400 €
Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB40V Висина на подигање на бетон 39.1 м Притисок 80 бар Капацитет 120 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
1.111 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон 58 HBX Висина на подигање на бетон 58 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.530 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон 52M Concrete Pump Cost in Zimbabwe Висина на подигање на бетон 52 м
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон XCMG 48m Concrete Pumps for Sale Near Me in Mauritius пумпа за бетон XCMG 48m Concrete Pumps for Sale Near Me in Mauritius
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање на бетон 48 м
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон XCMG 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal  на шасија Mercedes-Benz Actros пумпа за бетон XCMG 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal  на шасија Mercedes-Benz Actros пумпа за бетон XCMG 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal  на шасија Mercedes-Benz Actros
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal Висина на подигање на бетон 32 м
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
158.000 US$ EUR ≈ 145.600 €
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон HB62V Висина на подигање на бетон 61.1 м Капацитет 180 m3/ч
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон Concrete Pump Truck 67m for Sale Price in Algeri Висина на подигање на бетон 67 м
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB52V Висина на подигање на бетон 51.2 м Број на делови на пумпа за бетон 6
Година 03/2014 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 23.780 €
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон XZJ5413THB Висина на подигање на бетон 54 м
Година 2013 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 183.400 €
Десен волан десен волан Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB62V Висина на подигање на бетон 61.1 м Притисок 10200000 бар Капацитет 180 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.200 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB47V Висина на подигање на бетон 47.1 м Капацитет 180 m3/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
123.000 US$ EUR ≈ 113.400 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB62V Висина на подигање на бетон 61.1 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180 m3/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
104.000 US$ EUR ≈ 95.870 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB52V Висина на подигање на бетон 51.2 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 170 m3/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
104.000 US$ EUR ≈ 95.870 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB58V Висина на подигање на бетон 57.5 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180 m3/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
188.000 US$ EUR ≈ 173.300 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB66V Висина на подигање на бетон 65.1 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180 m3/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
116.000 US$ EUR ≈ 106.900 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB52V Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 170 m3/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.700 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон ZZ5447V466HE1 Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 180 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 120.800 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB58V Висина на подигање на бетон 57.5 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 184.400 €
Марка на пумпа за бетон XCMG Модел на пумпа за бетон HB62V Висина на подигање на бетон 61.1 м Капацитет 180 m3/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи