Филтри -

Малтер пумпи

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Малтер пумпи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Оддалеченост на довод 60 м Притисок 25 бар Капацитет 2.4 m3/ч
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Оддалеченост на довод 200 м Притисок 35 бар Капацитет 20 m3/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytonia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
малтер пумпа Aliva 257 TOP малтер пумпа Aliva 257 TOP малтер пумпа Aliva 257 TOP
3
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Оддалеченост на довод 300 м Капацитет 5 m3/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Belm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 3 м Оддалеченост на довод 140 м Притисок 8 бар Капацитет 5 m3/ч
Година 12/2023 Километража Сила
Турција
малтер пумпа Putzmeister Mixokret M 740
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Le Plessis-Pâte
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Притисок 8 бар
Година 1998 Километража 1138 м/ч Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 1690 м/ч Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Оддалеченост на довод 180 м Притисок 7 бар Капацитет 4.6 m3/ч
Година Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се