Багер-натоварувач JCB 3CX

PDF
PDF
80.803,88 US$
≈ 74.460 €
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 3CX
Тип багер-натоварувач
Година на производство 2022
Локација Бразил Desterro de Entre Rios
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 00211121
Мотор
Гориво дизел
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер-натоварувач JCB 3CX

Португалски
Localização: São Paulo / SP
Tração: 4x4 - Traçada
3Cx Ano:2022 Maquina zerada K
Cabine fechada
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 3CX 84.698,04 US$ Багер-натоварувач 2022 4000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3CX 74.962,64 US$ Багер-натоварувач 2021 1300 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 1CX 57.049,49 US$ Багер-натоварувач 2019 2653 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
Caterpillar 416 93.459,91 US$ Багер-натоварувач 2022 Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3CX 66.784,89 US$ Багер-натоварувач 2018 3430 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3CX 14L5WM 72.500 € Багер-натоварувач 2022 1700 м/ч Литванија, Kužiai