Филтри -

Багери-натоварувачи CAT

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Багери-натоварувачи CAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Година 2012 Километража 12387 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 11687 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.600 US$ EUR ≈ 28.220 €
Носивост 1043.26 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 4.35864 м Длабочина на копање 4317 мм Висина за истовар 3.639312 м Брзина 38.62077 км/ч Лопата за товарач 0.999868 м³ Корпа за багер 0.999868 м³
Година 04/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 8045 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice, Wielkopolskie
багер-натоварувач CAT 438 II за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
58.520 € PLN 249.000 PLN
Година 2016 Километража 4108 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
103.400 € PLN 440.000 PLN
Година 2019 Километража 1846 м/ч Сила
Полска, Czosnów
Контактирајте го продавачот
аукција 58.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 4405 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 4370 м/ч Сила
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4900 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Година Километража 4537 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година Километража 3135 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.520 €
Носивост 2000 кг Висина за истовар 3.8 м Лопата за товарач 1.1 м³
Година 04/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
76.500 €
Година 2020 Километража 5497 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2012 Километража 9500 м/ч Сила
Романија, Mogosoaia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.360 €
Носивост 11500 кг
Година 09/2019 Километража 1240 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Носивост 4230 кг Длабочина на копање 4.26 м Длабочина на копање 4260 мм Радиус на копање 3.811 м Висина за истовар 2.573 м Брзина 42 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.26 м³
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 0.96 м³
Година 05/2023 Километража 560 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година Километража 17300 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
38.800 €
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи