Филтри -

Мини багери Hightop

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Мини багери Hightop

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
12.900 US$ EUR ≈ 11.900 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.45 м Радиус на копање 4.37 м Висина за истовар 2.29 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
8.200 US$ EUR ≈ 7.562 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.15 м Радиус на копање 3.47 м Висина за истовар 3.275 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 10.970 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.05 м Радиус на копање 3.86 м Висина за истовар 3.365 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.207 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 20.6 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.363 €
Длабочина на копање 1.8 м Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 2.74 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
нови мини багер Hightop HT17-2 cabin нови мини багер Hightop HT17-2 cabin
2
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 10.970 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.15 м Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 2.1 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.590 US$ EUR ≈ 3.311 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
нови мини багер Hightop HT17-2 нови мини багер Hightop HT17-2
2
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.193 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.15 м Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 2.1 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.519 €
Длабочина на копање 1.75 м Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.441 €
Длабочина на копање 2.15 м Радиус на копање 3.47 м Висина за истовар 2.31 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.363 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.228 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.228 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.800 US$ EUR ≈ 3.504 €
Носивост 27759300000 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.150 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.999 US$ EUR ≈ 3.688 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 1.85 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
3.899 US$ EUR ≈ 3.596 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 2.61 м
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
3.900 US$ EUR ≈ 3.596 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.75 м Радиус на копање 2.85 м Висина за истовар 2.61 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shandong
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се