Филтри -

Градежни натоварувачи Sunward

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Градежни натоварувачи Sunward

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1100 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3123 м Капацитет на лопата 0.53 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.190 €
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.190 €
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2020 Километража 1440 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 1200 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 97.1 м
Година 05/2024 Километража 3 м/ч Сила
Латвија, Riga
мини натоварувач гасеничар Sunward SWTL 4518 мини натоварувач гасеничар Sunward SWTL 4518
2
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2015 Километража 2850 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи