Филтри -

Градежни натоварувачи SEM

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни натоварувачи SEM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.760 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 2.8 м³
Година 02/2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2021 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.920 €
Натоварувач со тркала
Година 10/2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2018 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Натоварувач со тркала
Година 09/2018 Километража 2460 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.880 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Капацитет на лопата 3.37 м³
Година 09/2021 Километража 813 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.058 м Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 03/2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 01/2020 Километража 170 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 08/2020 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 01/2020 Километража 150 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.058 м Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 03/2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 06/2021 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4
Година 07/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 06/2019 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Натоварувач со тркала
Носивост 2721.55 кг Евро Euro 5 Капацитет на лопата 0.1557427 м³
Година 04/2020 Километража 3218 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 03/2020 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се