Филтри -

Градежни машини VOLVO од Турција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VOLVO од Турција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала VOLVO 220 H натоварувач со тркала VOLVO 220 H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 14000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 28.830 €
Камион-мешалка
Година 1995 Километража 189000 км Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
218.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража 10073 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 3958 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 14000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 13800 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
147.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 17127 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
108.450 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 10971 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 534000 км Сила
Турција, İSTANBUL
багер-натоварувач VOLVO BL61 plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 8750 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Багер гасеничар
Година 06/2020 Километража 1843 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се