Филтри -

Градежни машини VÖGELE од Кина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VÖGELE од Кина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фреза за асфалт VÖGELE 1800-3L фреза за асфалт VÖGELE 1800-3L фреза за асфалт VÖGELE 1800-3L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
115.800 US$ EUR ≈ 100.200 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1800-2DH VOGELE cralwer paver асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1800-2DH VOGELE cralwer paver асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1800-2DH VOGELE cralwer paver
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 11/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 11033 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 76.980 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 1948 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се