Филтри -

Градежни машини VERMEER од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER од Германија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тренчер
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dormagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година Километража 456 м/ч Сила
Германија, Bischberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
тренчер VERMEER 8550-A Trencher -Backhoe,model 2000 тренчер VERMEER 8550-A Trencher -Backhoe,model 2000 тренчер VERMEER 8550-A Trencher -Backhoe,model 2000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2000 Километража 4600 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
тренчер VERMEER T758
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1999 Километража 11600 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража 1390 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2006-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 2133 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  DigiTrak Eclipse - Sonde - Transmitter - 12 Hz машина за хоризонтално дупчење VERMEER  DigiTrak Eclipse - Sonde - Transmitter - 12 Hz
2
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2017 Километража Сила
Германија, Roßbach
машина за дупчење VERMEER D50 машина за дупчење VERMEER D50
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 4900 м/ч Сила
Германија, Metten
тренчер VERMEER T855 , model 2009, FOR SALE тренчер VERMEER T855 , model 2009, FOR SALE
2
Контактирајте го продавачот
455.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2009 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за хоризонтално дупчење VERMEER DigiTrak Transmitter/Sonde Mark III машина за хоризонтално дупчење VERMEER DigiTrak Transmitter/Sonde Mark III
2
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2015 Километража Сила
Германија, Roßbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се