Филтри -

Градежни машини UPRIGHT

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини UPRIGHT: 52 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 5.7 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Filago
Контактирајте го продавачот
аукција 705,40 € DKK 5.250 DKK
Ножична платформа
Висина на подигање 11 м
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Данска, Nordjylland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аукција 781,60 € SEK 8.200 SEK
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
аукција 4.527 € SEK 47.500 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
5.836 € GBP 4.950 GBP
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 215 кг
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство, Liverpool
хидраулична зглобна платформа UPRIGHT X32N хидраулична зглобна платформа UPRIGHT X32N хидраулична зглобна платформа UPRIGHT X32N
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 26 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Solec Kujawski
аукција 495,60 € SEK 5.200 SEK
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 9.4 м Носивост 590 кг
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Nacka Strand
подигнувачка платформа со јарбол UPRIGHT TM12 Scissor lift
1
Контактирајте го продавачот
3.813 € SEK 40.000 SEK
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 5.6 м Носивост 227 кг
Година Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
ножична платформа UPRIGHT Nacela electrică tip upright tm 12 H6M ножична платформа UPRIGHT Nacela electrică tip upright tm 12 H6M ножична платформа UPRIGHT Nacela electrică tip upright tm 12 H6M
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2010 Километража Сила
Романија, Mihăilești
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2000 Километража Сила
Романија, Mihăilești
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.673 €
Ножична платформа
Висина на подигање 7.9 м Носивост 317 кг
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.673 €
Ножична платформа
Висина на подигање 11.8 м Носивост 317 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.92 м
Година 1997-01-01 Километража 1235 м/ч Сила
Холандија, Putten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се